LANTERNĂ CU ACUMULATOR, 10W 900LM, IP64, 3.7V
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcții: | jako powerbank 2200 mAh|otwieracz butelek|młotek awaryjny do szyb |
| Material: | aluminium |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP64 |
| Putere: | 10 W |
| Timp de incarcare: | 5-6 h |
| Timpul de lucru: | 3|4.5|7 h |
| Tip: | POWER LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 2200 mAh |
| Dimensiuni: | 200x42 mm |
| Domeniu de lucru: | 200 m |
| Flux luminos: | 900 lm |
| Încărcător: | USB |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 229 g |
| Moduri de iluminare: | 5: wysoki|średni|niski|pulsacyjny|sos |
| Sursa de lumina: | SST40 LED |
| Zoom: | tak |
