LANTERNĂ PISTOL, 10W, 900LM, IP68, 4XAA
-
56,51 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Magnet: | nie |
| Material: | ABS|guma |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP68 |
| Numărul de magneți: | tak |
| Putere: | 10 W |
| Tip: | POWER LED |
| Underlay: | tak |
| Unghi de lucru: | 120 ˚ |
| Dimensiuni: | 163x93x171 mm |
| Domeniu de lucru: | 200 m |
| Flux luminos: | 900/450 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 300 g |
| Moduri de iluminare: | 3: wysoki|niski|pulsacyjny (SOS) |
| Putere: | bateryjne |
| Sursa de lumina: | SST40 LED |
