LAMPĂ PENTRU CAPOTĂ CU ACUMULATOR 36 LED
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Distanțarea suportului de montare: | 1200-1900 mm |
| Funcția lanternă: | nie |
| Lungime: | 1070 mm |
| Magnet: | tak|w podstawach |
| Material: | PVC |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 2 |
| Rezistență la șocuri: | tak|pod maskę |
| Timp de incarcare: | 5.5 h |
| Timpul de lucru: | 3.5 h |
| Tip: | LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Unghi de lucru: | 30 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 7.4 V d.c. |
| Aplicație: | do oświetlania komory silnika |
| Capacitatea bateriei: | 2400 mAh |
| Flux luminos: | 900 lm |
| Încărcător: | sieciowa 230V~ 50Hz|samochodowa 12V |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|50% |
| Sursa de lumina: | 36|18 LED |
