LANTERNĂ ATELIER, 400LM 3AA, IP44, COB LED
-
33,95 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Magnet: | tak|w podstawie |
| Material: | aluminium |
| Material abajur: | PVC |
| Nivel de securitate: | IP44 |
| Numărul de magneți: | 1 |
| Putere: | 3 W |
| Tip: | COB LED |
| Dimensiuni: | 192 x26x 23 mm |
| Flux luminos: | 400/170 lm |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 127 g |
| Moduri de iluminare: | 3: COB tryb wysoki|COB tryb niski|światło czerwone, migające (ostrzegawcze) |
| Putere: | bateryjne |
| Temperatura de culoare: | 6000-7000 K |
