LAMPĂ LED CU ACUMULATOR 140LM
-
122,97 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Funcția lanternă: | tak|7 LED |
| Magnet: | tak|w podstawie|z tyłu |
| Material: | ABS|powlekany gumą |
| Material abajur: | PC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 3 |
| Timp de incarcare: | 4 h |
| Timpul de lucru: | 4|18 h |
| Tip: | LED |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Unghi de lucru: | 180 ˚ |
| Voltajul bateriei: | 3.7 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 2000 mAh |
| Dimensiuni: | 250x55x40 mm |
| Flux luminos: | 140|30 lm |
| Încărcător: | sieciowa 230V~ 50Hz|USB |
| Intrerupator: | tak |
| Moduri de iluminare: | 100%|latarka |
| Sursa de lumina: | 30+7 LED |
