DISPOZITIV SCOS CAPSE TAPIȚERIE, 230MM
-
8,14 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungime: | 230 mm |
| Lungime de lucru: | 13 mm |
| Material: | stal węglowa |
| Material de manevrare: | PVC |
| Aplicație: | do spinek tapicerki |
| Finisaj de suprafață: | chromowana |
| Lățimea exterioară: | 18 mm |
| Lățimea interioară: | 9 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
