CHEIE DINAMOMETRICĂ 1/2'', 10-60 NM
-
218,52 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 10-60 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 378-400 mm |
| Numărul de ventuze: | stal stopowa |
| Aplicație: | precyzyjne dokręcanie połączeń gwintowych |
| Certificat de calibrare: | tak |
| Toleranţă: | ± 4% |
