CHEIE DINAMOMETRICĂ 1/2'' 42-210NM
-
233,26 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 42-210 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 445-465 mm |
| Numărul de magneți: | 48-52 HRC |
| Numărul de ventuze: | CrV 6140 |
| Aplicație: | precyzyjne dokręcanie połączeń gwintowych |
| Certificat de calibrare: | tak |
| Toleranţă: | ± 4% |
