RECUPERATOR PNEUMATIC ULEI, 90L
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Capacitatea rezervorului principal: | 70 l |
| Controlează capacitatea rezervorului: | 10 l |
| Diametrul bolului: | 410 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (10.0 mm) |
| Numărul de roți: | 4 |
| Perforat: | 119.8 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 101.2 ± 3.0 dB(A) |
| Capacitate bol: | 10 l |
| Colică: | tak |
| Conținutul trusei: | zlewarko-wysysarka pneumatyczna|sonda ssąca x6 (sonda elastyczna x4: 5x780 mm, 6x780 mm, 6x780 mm, 8x780 mm; sonda metalowa x2: 6x730 mm, 8x730 mm) |
| Înălţime: | 150 cm |
| Masa: | 20 kg |
| Presiune negativă generată: | -1 ÷ 0 MPa |
| Presiunea de extracție maxima: | 0.8 MPa |
| Presiunea de extracție recomandată: | 0.7 MPa |
| Presiunea de golire a rezervorului: | 0.18 MPa |
| Seria: | 90 l |
| Temperatura fluidului: | 40~60 ˚C |
