POMPĂ ROTATIVĂ ALUMINIU, 21L/MIN
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Adâncime de ridicare: | 3 m |
| Dinți pe inch: | tak |
| Lungime: | 1.28 m |
| Lungimea furtunului: | 1 m |
| Material: | aluminium |
| Numărul de magneți: | 21 l/min |
| Revoluții: | 70 min⁻¹ |
| Aplicație: | do oleju |
| Înălțimea de ridicare: | 5 m |
