CLEȘTE STRÂNGERE COLIERE FURTUN 4.5MM
-
57,35 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Intervalul de deschidere a maxilarului: | 40 mm |
| Lungime: | 215 mm |
| Material de manevrare: | metal |
| Numărul de ventuze: | stal stopowa 4130 |
| Aplicație: | do opasek zaciskowych rozprężnych |
| Blocadă: | tak |
| Inălțimea de lucru: | 4.5 mm |
| Tip: | V slot |
