CLEȘTE STRÂNGERE COLIERE FURTUN 2MM, 215MM
-
21,94 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Intervalul de deschidere a maxilarului: | 40 mm |
| Lungime: | 215 mm |
| Material de manevrare: | metal |
| Numărul de ventuze: | stal stopowa 4130 |
| Aplicație: | do opasek zaciskowych rozprężnych |
| Blocadă: | tak |
| Inălțimea de lucru: | 2 mm |
| Tip: | + slot |
