CHEIE TORX TIP ''T'', T120
-
5,94 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungimea părții lungi: | 130 mm |
| Lungimea părții scurte: | 13 mm |
| Mărimea: | T20 |
| Material: | S2 |
| Material de manevrare: | PP|TPR |
| Tip de terminatii: | Torx TR |
| Capătul mingii: | nie |
| Lățimea mânerului: | 76 mm |
| Tip: | T |
