IMBUS HEXAGONAL CU BILĂ, MÂNER ''T'', 7MM
-
9,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungimea părții lungi: | 170 mm |
| Lungimea părții scurte: | 17 mm |
| Mărimea: | 7 mm |
| Material: | S2 |
| Material de manevrare: | PP|TPR |
| Tip de terminatii: | sześciokątna |
| Unghi de lucru: | 25 ˚ |
| Capătul mingii: | tak |
| Lățimea mânerului: | 92 mm |
| Tip: | T |
