IMBUS HEXAGONAL MÂNER ''T'', 10MM
-
14,89 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungimea părții lungi: | 200 mm |
| Lungimea părții scurte: | 22 mm |
| Mărimea: | 10 mm |
| Material: | S2 |
| Material de manevrare: | PP|TPR |
| Tip de terminatii: | sześciokątna |
| Capătul mingii: | nie |
| Lățimea mânerului: | 102 mm |
| Tip: | T |
