CHEIE IMBUS LUNGĂ CU BILĂ, 8,0MM
-
3,82 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungime: | 155 mm |
| Mărimea: | 8 mm |
| Material: | CrV |
| Tip de terminatii: | sześciokątna |
| Unghi de lucru: | 25 ˚ |
| Capătul mingii: | tak |
| Lăţime: | 36 mm |
| Tip: | długi |
