CHEIE TUBULARĂ TORX 1/4''- E 5
-
0,92 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 7.2 mm |
| Dimensiunea capacului: | E5 |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime: | 25 mm |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Numărul de magneți: | 2124 |
| Tip prize: | Torx |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 11.9 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa|polerowana |
