ADAPTOR BIȚI UNGHI 90 GRADE, 325MM
-
49,92 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 13 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime: | 325 mm |
| Magnet: | tak |
| Material: | stop cynku|stal sprężynowa |
| Revoluții: | 400 min⁻¹ |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Unghiul de înclinare: | 90 ˚ |
| Finisaj de suprafață: | chromowana |
