ADAPTOR 1/4'', 37MM
-
13,88 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 12 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime: | 37 mm |
| Material: | stal nierdzewna |
| Revoluții: | 1200 min⁻¹ |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Unghiul de înclinare: | 105 ˚ |
