CHEIE INELARĂ 10X11MM
-
5,36 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 7.2 mm |
| Lungime totală: | 200 mm |
| Mărimea: | 10x11 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de magneți: | 838 |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | przemysł |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Grosimea cheii inelare mai mică: | 6.8 mm |
| Lățimea cheii mai mare: | 17.6 mm |
| Lățimea cheii mai mică: | 16.3 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 75 ˚ |
