CHEIE FIXĂ SATINATĂ 24X27MM
-
17,32 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 8.1 mm |
| Grosimea cheii mai mică: | 8.1 mm |
| Lungime totală: | 260 mm |
| Mărimea: | 24x27 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii mai mare: | 56.9 mm |
| Lățimea cheii mai mică: | 51.6 mm |
