CHEIE FIXĂ SATINATĂ 10X11MM
-
4,06 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 4.6 mm |
| Grosimea cheii mai mică: | 4.6 mm |
| Lungime totală: | 155 mm |
| Mărimea: | 10x11 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii mai mare: | 25.5 mm |
| Lățimea cheii mai mică: | 22.4 mm |
