CHEIE COMBINATĂ SATINATĂ 28MM
-
21,19 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 13.5 mm |
| Grosimea cheii: | 9.9 mm |
| Lungime totală: | 330 mm |
| Mărimea: | 28 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | satynowa |
| Lățimea cheii: | 40.9 mm |
| Lățimea cheii: | 56.5 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
