CHEIE COMBINATĂ SATINATĂ 19MM
-
9,20 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 10.1 mm |
| Grosimea cheii: | 7 mm |
| Lungime totală: | 235 mm |
| Mărimea: | 19 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | satynowa |
| Lățimea cheii: | 27.7 mm |
| Lățimea cheii: | 38.9 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
