CHEIE COMBINATĂ SATINATĂ 14MM
-
6,45 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 7.7 mm |
| Grosimea cheii: | 5.9 mm |
| Lungime totală: | 190 mm |
| Mărimea: | 14 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | satynowa |
| Lățimea cheii: | 21.4 mm |
| Lățimea cheii: | 30.3 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
