CHEIE FIXĂ 17X19MM
-
8,64 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 6.3 mm |
| Grosimea cheii mai mică: | 6.3 mm |
| Lungime totală: | 220 mm |
| Mărimea: | 17x19 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii mai mare: | 38.7 mm |
| Lățimea cheii mai mică: | 37.5 mm |
