CHEIE FIXĂ 13X17MM
-
6,40 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 6.3 mm |
| Grosimea cheii mai mică: | 5.3 mm |
| Lungime totală: | 180 mm |
| Mărimea: | 13x17 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii mai mare: | 37.5 mm |
| Lățimea cheii mai mică: | 29.3 mm |
