CHEIE COMBINATĂ CU CLICHET 13MM
-
13,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Grosimea cheii: | 9.2 mm |
| Grosimea cheii: | 6.6 mm |
| Lungime totală: | 180 mm |
| Mărimea: | 13 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Numărul de dinți: | 72 |
| Numărul de magneți: | 42-49 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Trăncăneală: | tak |
| Unghi de lucru: | 5 ˚ |
| Aplicație: | serwis |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii: | 26.7 mm |
| Lățimea cheii: | 27.5 mm |
