CHEIE COMBINATĂ RĂSUCITĂ CU CLICHET 18MM
-
18,99 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comun: | nie |
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Grosimea cheii: | 10.8 mm |
| Grosimea cheii: | 9 mm |
| Lungime totală: | 240 mm |
| Mărimea: | 18 mm |
| Material: | 40CrV|CrV 50BV30 |
| Numărul de dinți: | 72 |
| Numărul de magneți: | 40-45 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Trăncăneală: | tak |
| Unghiul de răsucire al mânerului: | 90 ˚ |
| Aplicație: | warsztat |
| AS-DRIVE: | nie |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii: | 35.9 mm |
| Lățimea cheii: | 40.8 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
