CHEIE COMBINATĂ RĂSUCITĂ 17MM
-
9,65 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 10 mm |
| Grosimea cheii: | 7.7 mm |
| Lungime totală: | 244 mm |
| Mărimea: | 17 mm |
| Material: | stal węglowa #45 |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Unghiul de răsucire al mânerului: | 90 ˚ |
| Aplicație: | warsztat |
| AS-DRIVE: | nie |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii: | 26.8 mm |
| Lățimea cheii: | 34.5 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
