CHEIE TIP ''C'' 16X17MM
-
13,31 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 10.5 mm |
| Lungime totală: | 220 mm |
| Mărimea: | 16x17 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Aplicație: | przemysł|praca w miejscach trudnodostępnych|ułatwianie odkręcania kolektorów, alternatorów i rozruszników samochodowych |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | satynowa |
| Grosimea cheii inelare mai mică: | 9.9 mm |
| Lățimea cheii mai mare: | 28.6 mm |
| Lățimea cheii mai mică: | 26.2 mm |
| Tip: | C |
