CHEIE INELARĂ SEMIDESCHISĂ 19X21MM
-
15,57 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 12.8 mm |
| Lungime totală: | 230 mm |
| Mărimea: | 19x21 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip de cheie inelară: | sześciokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Grosimea cheii inelare mai mică: | 12.4 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mari: | 42.1 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mici: | 36.3 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mari: | 16.7 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mici: | 14.7 mm |
| Tip: | półotwarty |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
