CHEIE INELARĂ SEMIDESCHISĂ 15X17MM
-
11,68 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii mai mare: | 10.9 mm |
| Lungime totală: | 190 mm |
| Mărimea: | 15x17 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Tip de cheie inelară: | sześciokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Grosimea cheii inelare mai mică: | 11.5 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mari: | 31.2 mm |
| Lățimea exterioară a cheii inelare mai mici: | 31.2 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mari: | 13 mm |
| Lățimea interioară a cheii inelare mai mici: | 11.8 mm |
| Tip: | półotwarty |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
