CHEIE COMBINATĂ 36MM
-
44,56 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 17.5 mm |
| Grosimea cheii: | 14 mm |
| Lungime totală: | 460 mm |
| Mărimea: | 36 mm |
| Material: | stal węglowa |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | satynowa |
| Lățimea cheii: | 57 mm |
| Lățimea cheii: | 73 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
