CHEIE COMBINATĂ 19MM.
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 12.1 mm |
| Grosimea cheii: | 8 mm |
| Lungime totală: | 239 mm |
| Mărimea: | 19 mm |
| Material: | CrV 6140 |
| Numărul de magneți: | 48-52 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | przemysł |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
| Finisaj pentru cap: | satynowa |
| Lățimea cheii: | 28 mm |
| Lățimea cheii: | 41.3 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
