GEACĂ DE LUCRU, S
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Circumferinta pieptului: | 86-94 cm |
| Mărimea: | S |
| Material: | 65% poliester|35% bawełna |
| Numar de buzunare: | 8 zewnętrznych |
| Orificii de ventilație: | tak |
| Rezistență la șocuri: | czarno-pomarańczowy |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny |
| Uzură: | tak |
| Creştere: | 164-172 cm |
| Gramatica: | 190 g/m² |
