PANTALONI DE LUCRU M
-
76,04 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Mărimea: | M |
| Material: | 65% poliester|35% bawełna |
| Numar de buzunare: | 5 zewnętrznych (na kolanach kieszenie z przeznaczeniem na wkładki nakolannikowe) |
| Orificii de ventilație: | nie |
| Rezistență la șocuri: | szaro-pomarańczowy |
| Talie: | 82-90 cm |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny|guzik |
| Uzură: | tak|guma ściągająca po bokach |
| Creştere: | 172-180 cm |
| Gramatica: | 245 g/m² |
