CHEIE TUBULARĂ DUBLĂ CU CLICHET 10-13-17-19MM
-
54,04 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Grosimea cheii mai mare: | 22 mm |
| Lungime totală: | 200 mm |
| Mărimea: | 10x13x17x19 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de dinți: | 72 |
| Numărul de magneți: | 42-49 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Trăncăneală: | tak |
| Aplicație: | serwis |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Grosimea cheii inelare mai mică: | 17 mm |
| Lățimea cheii mai mare: | 35 mm |
| Lățimea cheii mai mică: | 29 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute na zimno |
