CHEIE COMBINATĂ SCURTA 12MM
-
4,76 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 7.6 mm |
| Grosimea cheii: | 6.4 mm |
| Lungime totală: | 108 mm |
| Mărimea: | 12 mm |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii: | 20.2 mm |
| Lățimea cheii: | 27.4 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
