CHEIE COMBINATĂ SCURTA11MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 7.2 mm |
| Grosimea cheii: | 5.9 mm |
| Lungime totală: | 100 mm |
| Mărimea: | 11 mm |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii: | 18.3 mm |
| Lățimea cheii: | 23.2 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
