FIERĂSTRĂU PENTRU RIGIPS
-
13,50 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dinți pe inch: | 7 TPI |
| Grosime: | 1.5 mm |
| Lăţime: | 160 mm |
| Lungime: | 300 mm |
| Material de manevrare: | TPR|ABS |
| Material lamei: | stal 65Mn |
| Numărul de magneți: | 46-48 HRC |
| Tipul dintelui de tăiere: | 2 mm |
| Aplicație: | płyty gipsowo-kartonowe |
| Finisaj de suprafață: | hartowana indukcyjnie |
