PISTOL PENTRU SABLAT CU REZERVOR METALIC 1L
-
62,55 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul duzei: | 6.3 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (10.0 mm) |
| Material: | aluminium |
| Material de manevrare: | PVC |
| Material duzei: | aluminium |
| Perforat: | 102.0 dB(A) |
| Presiunea aerului: | 0.8 MPa |
| Presiunea sonoră: | 91.0 dB(A) |
| Lungimea duzei: | 52 mm |
| Masa: | 0.73 kg |
| Presiune de lucru: | 0.2-0.5 MPa |
| Seria: | 1 l |
