PISTOL PENTRU SABLAT 6.3MM+FURTUN 1M
-
64,18 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul duzei: | 6.3 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (10.0 mm) |
| Lungimea furtunului: | 1 m |
| Material: | aluminium |
| Perforat: | 101.0 dB(A) |
| Presiunea aerului: | 0.8 MPa |
| Presiunea sonoră: | 90.0 dB(A) |
| Conținutul trusei: | pistolet|dysza wylotowa x2|złącze do węża|wąż |
| Masa: | 0.45 kg |
| Presiune de lucru: | 0.2-0.5 MPa |
