CUVĂ PENTRU SABLARE 90L
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Capacitate: | 90 l |
| Curent de ieșire: | 667 mA |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (10.0 mm) |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230-240 V a.c. |
| Material: | blacha stalowa |
| Perforat: | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiune maxima: | 0.82 MPa |
| Presiunea sonoră: | 93.5 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 8 W |
| Tensiunea de iesire: | 12 V d.c. |
| Volumul abraziv: | 6.5 l |
| Conținutul trusei: | piaskarka|pistolet do piaskowan|wąż zasysający ścierniwo|wąż przyłącza powietrza z króćcem|dysza x4 (Ø4, Ø5, Ø6, Ø7 mm)|zasilacz do lampy|folia zabezpieczająca okna x4|rękawice|taśma teflono |
| Dimensiuni externe: | 585x485x494 mm |
| Dimensiunile piesei de lucru: | 580x480x350 mm |
| Finisaj de suprafață: | piaskowana |
| Masa: | 17.5 kg |
| Presiune de lucru: | 0.27-0.82 MPa |
