CHEIE COMBINATĂ CU CLICHET ȘI CAP FLEXIBIL 8MM
-
15,90 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comun: | tak |
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Grosimea cheii: | 7.3 mm |
| Grosimea cheii: | 6.3 mm |
| Lungime totală: | 140 mm |
| Mărimea: | 8 mm |
| Material: | CrV |
| Numărul de dinți: | 72 |
| Numărul de magneți: | 42-49 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Trăncăneală: | tak |
| Aplicație: | warsztat |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana|hartowana indukcyjnie |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii: | 19.6 mm |
| Lățimea cheii: | 18 mm |
