TUBULARĂ BIHEXAGONALĂ, 14MM, 1/2''
-
4,87 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 19 mm |
| Dimensiunea capacului: | 14 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 77 mm |
| Material: | CrV 50BV30 |
| Numărul de magneți: | 43-47 HRC |
| Tip prize: | dwunastokątna|długa |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 22 mm |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa|polerowana |
