CHEIE BUJII 14MM 3/8'', CU ARTICULAȚIE CARDANICĂ
-
25,98 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comun: | tak |
| Diametrul exterior al capacului: | 19 mm |
| Dimensiunea capacului: | 14 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea unității cu capac: | 19 mm |
| Lungime: | 98 mm |
| Magnet: | tak |
| Material: | CrV |
| Tip prize: | dwunastokątna|cienkościenna |
| Aplicație: | do świec zapłonowych |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|satynowa |
