CHEIE TUBULARĂ HEXAGONALĂ DE IMPACT, 1''X33MM
-
66,27 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 53 mm |
| Dimensiunea capacului: | 33 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1" (25.4 mm) |
| Lungime: | 61 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Tip: | udarowa |
| Tip prize: | sześciokątna|krótka |
| AS-DRIVE: | tak |
| Diametrul capacului cu șoferul: | 54 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
