PRELUNGITOR 1/2'' 250MM
-
45,84 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul exterior al capacului: | 25 mm |
| Dimensiunea afișajului: | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 250 mm |
| Material: | CrMo SCM-440 |
| Tip: | udarowa |
| Diametrul tijei: | 20 mm |
| Finisaj de suprafață: | fosfatowana |
