CAPSATOR 25-40MM
-
156,02 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate buncăr: | 100 szt. |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Duza rotativa: | tak |
| Funcții: | sekwencyjny tryb pracy |
| Lungime de lucru: | aluminium |
| Lungimea elementelor de fixare: | 25-40 mm |
| Material de manevrare: | guma |
| Perforat: | 101.6 ± 2.5 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 88.6 ± 2.5 dB(A) |
| Siguranță: | tak |
| Tip de elemente de fixare: | zszywki |
| Aplicație: | tapicerstwo|stolarstwo|prace wykończeniowe |
| Dimensiuni: | 243x58x246 mm |
| Dimensiunile elementelor de fixare: | 25-40x1.25x5.7 mm |
| Masa: | 1.5 kg |
| Presiunea de lucru recomandată: | 0.4-0.8 MPa |
